Cryolifting

Cryolifting

Ameliyatsız Yüz Germe ve Gıdı Toparlama

Cerrahi bir operasyon yapılmadan ve anestezi alınmadan gerçekleştirilen bir uygulamadır. Son derece konforlu olan bu uygulama ile cilt canlandırma, toparlama hedeflenmektedir.

Bu uygulama ile yüz bölgesinde toparlanma, gerginlik, ince kırışıklıklarda açılma ve yüzde dolgun bir görüntü sağlamaktadır.

Ultrasond uygulaması ile hastanın yüzünde; cerrahi bir işlem yapılmadan, 4.50 – 5.00mm derinlikteki dokulara “ses dalgaları” ile ulaşılır ve yapılan bölgedeki kolajen üretimini tetikler.

Ulrtasond işleminde cildin 1.5mm, 3mm ve 4.5mm altına ultrasonik dalgalar yollanır. Hedeflenen bölgede bu ultrason dalgalarının ısıya dönüşmesi sonucunda cilt altı dokularında mevcut kollajen lifleri sıkılaşır ve ısı ile yeni kollajen üretimi tetiklenir. Ultrasound işlemi sonucunda cilt kalitesinde artış, ciltte sıkılaşma ve lifting etkisi sağlanır.

Cryolifting güvenli, hızlı ve en etkili bir yöntemle cilt gençleştirmede devrim niteliğinde bir sistemdir.

Cryo kaldırma- yüzey sıcaklığındaki düşük sıcaklıkların lokal etkisi ile dokularımız biyolojik olarak aktif maddeleri serbest bırakmaya başlar, buda cilt gençleştirme sürecini aktive eder.

Dermise uygulanan soğuk ve yüksek basınç kombinasyonu, cryolifting aktiflerinin yoğun bir şekilde nüfus etmesine ve etkilerin artmasına neden olur. Böylelikle hücre yenilenmesini destekler, kollajen ve elastin sentezini harekete geçirir.

Cryolifting 90 dakikalık bir seansta cildinizin yapısını iyileştirir. Seanslar arasındaki aralıklar cilt bakım uzmanları tarafından cildinize göre belirlenir.

Uygulama ağrısızdır. Aktif bileşenin, basıncın ve soğukluğun uygulanması otomatik olarak kontrol edilir ve işlem herhangi bir rahatsızlığa neden olmaz. Seanstan sonra özel bir bakıma gerek duyulmaz.

Son zamanlarda ulusal medyanın dikkatini çeken yüz ve boyun için yeni bir çığır açan kozmetik tedavi sunuyoruz.

Uygulama sonrası etki:

  • Yüzeysel kırışıklıkları ortadan kaldırır.
  • Derin kırışıklıkları azaltır.
  • Cildin parlaklığını artırır.
  • Derin nemlendirici etki sağlar.
  • Elastikiyeti artırır.
  • Yoğun kollajen üretimini uyarır.
  • Dermisi genç tutar.
  • Cilt dokusunun kalitesini arttırır.