Magic Probe

Magic Probe

MAGIC PROBE

Kilo veriyorum ama göbeğimden gitmiyor,  basenlerim çok büyük bir türlü küçülmüyor diyorsanız işte size tek seansta bile 3 cm incelme fırsatı sunan Macig Probe.

Uygulaması ağrısız ve aynı zamanda vücutta pürüzsüz bir görünüm sağlayan Macig Probe 8-10 seansta 10 santime kadar incelme sağlayabilen bir uygulama

Sarkık cilt, lokalize yağ, fibrotik alan, çatlaklar ile gevşek ve yumuşak selülit bölgelerinin normalleşmesi için geliştirilmiş ses dalgaları ile yağ yakma prensibi ile çalışır.

Magic-Pro gelişmiş son teknolojik özellikleri ile, ultrasound ( 27–40 Khz lik darbeler 1,7 Mhz)kullanarak karın , kalça, basen, bacak ve boyun bölgesel olarak depolanmış yağların 1. seanstan itibaren gözle görülür bir şekilde giderilmesini ve selülitlerin ciddi derecede azaltılmasını sağlar.

100’ün üzerinde yapılan klinik çalışmalrında bel bölgesinde 1,5cm den daha az sonuç görülmediği gibi 7,5 cm kadar inanılmaz neticeler de alınmıştır. 2 ila 4 cm lik sonuçlar olağandır. MarlinTechLaboratory uygulama bölgesindeki sonucu garanti eder.

Boyun, göğüs, sırt, bel, basen, kol, bacaklara çok rahatlıkla uygulanır.